banner

Öğrencilerin gözünden , YGS 2012 Değerlendirmesi
 YGS sınavında  hayatlarının dönüm noktalarıyla yüzleşen  öğrencilerden YGS 2012 Durum değerlendirmesi  ;

YGS 2012Uzun bir hazırlık maratonun ardından büyük umutlarla sınava giren öğrenciler  soruları umduğu gibi bulamazken, 

özellikllikle Türkçe ve Matematik sorularında geçmiş yıllara nazaran daha çok zorlandıklarını ifade ettiler.

Bu yılda umutlu veliler, güvenlik önlemleri,heyecanlı öğrenciler,ağlayanlar,sınava yetişemeyenler,alınmayanlar gibi benzer manzaralar tekrarladı

Bir çok öğrenci sınavın zorluğundan ve gelecek kaygısından ağlarken,ailelerin dışarda yağmur altında  stresle öğrencilerini beklemesi bu zorlu maratonun bilindik anlarındandı.

 

Sınav stresinin ağırlığından fenalaşan, hasteneye kaldırılan,  kalp krizi geçiren öğrenciler oldu.

Sınav da yine üst düzey önlemler, ayrıntılı polis kontrolleri oldu öğrenciler botlarına kadar arandı.  Su ambalajları, teknolojik alet, döküman vb. şeyler bu senede büyük özenle kontrol edildi. 

 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.