banner

Okan Bayülgen öğrencilere hakaret etti!
Okan Bayülgen, Yeditepe Üniversitesi'ndeki bir konferansta bir öğrencinin kendisini sigara içtiği için uyarması üzerine kendisini uyaran öğrenciye faşist diyerek hakaret etti. 

Herkesin gözü önünde tütünsarıp içince, kendisini uyaran öğrenciye 'Faşist' dedi ve sanal alemde 'savaş' başladı. Okan Bayülgen geçen hafta Yeditepe Üniversitesi'nde Sosyal Medya Zirvesi'ne konuşmacı olarak katıldı.

Salonda bin 500 kişinin gözü önünde tütün sarıp içen Bayülgen'i bir grup öğrenci alkışladı, bir grup öğrenci ise tepki gösterdi.

Bir kız öğrenci, "Arkadaşımın astımı var. Sigarayı söndürür müsünüz?" dedi.

Bayülgen, kendisini uyaran öğrenciye "Faşist" dedi ve reklam yapmakla suçladı.

Bir grup öğrenci ünlü şovmeni bir haftadır sanal âlemde protesto ediyor.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.