banner

İELEV'de bayrak değişimi
İELEV, 2021 yılı Mütevelli Heyeti Olağan Toplantısı'nda vakfın yeni yönetimi belirlendi. Yeni yönetim kurulu Ahmet Argun liderliğinde göreve başlayacak.

ahmet_argun_ielevİstanbul Erkek Lisesinde eğitim görmüş, öğretmen veya yönetici olarak Sarı Siyahlı Camiaya toplumsal veya sportif alanlarda katkıda bulunmuş kişiler tarafından kurulan İstanbul Erkek Liseliler Eğitim Vakfı (İELEV), 2021 yılı Mütevelli Heyeti olağan toplantısını 26 Haziran 2021 Cumartesi günü gerçekleştirdi. Vakıf tarihinin en kalabalık toplantısı olarak tarihe geçen toplantıda yeni mütevelli üyeleri, yönetim ve denetim kurulu üyeleri seçildi. Yeni yönetim kurulu Ahmet Argun liderliğinde göreve başlayacak.

Sarı Siyahlılık kültürünün temelini oluşturan değerleri ve çok kültürlülüğe dayalı evrensel ülküsünü yeni kuşaklara taşımak üzere özel eğitim sektöründe var olma kararı ile çalışmalarını sürdüren İELEV, 2021 yılı Mütevelli Heyeti Olağan Toplantısı 26 Haziran 2021 Cumartesi günü gerçekleştirdi.

Kazanan Sarı Liste Oldu

85 mütevellinin asaleten, 43 mütevellinin de vekaleten hazır bulunduğu toplantı, İELEV tarihinin en kalabalık toplantısı olarak tarihe geçti. Tüm kararların oy birliğiyle alındığı toplantıda, 2021-2023 yılları arasında görev yapacak Yönetim ve Denetim Kurullarının belirlenmesi için yapılan seçimi Sarı Liste kazandı.
Ahmet Argun liderliğindeki ekipte yer alan diğer isimler;
Şakir İşçi
Av. Ömer Paşalıoğlu
Ali Koramaz
Dr. Selçuk Tuzcuoğlu
Bülent Alkanlı
Dr schweizer-apotheke.de. Seda Çelik Teker
Serdar Sumay
Tolga Ekren
Dr. Elif Posos Devrani
Hale Yılmaz Akçay

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.