banner

Üniversitenin düzenlediği 'Güzellik Yarışması’ iptal edildi
Maltepe Üniversitesi yetkilileri kamu oyunda yanlış anlaşıldığı gerekçesiyle güzellik yarışmasını iptal etme kararı aldı.

Maltepe Üniversitesi yetkilileri kamu oyunda yanlış anlaşıldığı gerekçesiyle güzellik yarışmasını iptal etme kararı aldı. Açıklamada şunlar yer aldı:

“Üniversitemizin Kültür ve Bahar Şenliği kapsamı içinde 100 ayrı etkinlikten sadece biri olan ve öğrencilerimizin talebi sonucu Şenlik Komitesi’nce uygun bulunup destek verdiğimiz “Miss Maltepe 2012” yarışmamız tümüyle yanlış anlaşılmıştır. Bu nedenle iptal edilmesi Üniversite Yönetimimiz tarafından uygun görülmüştür.”

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.