banner

Üniversiteli kız Kenan Işık'ı deli etti
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının dünkü bölümünde Kenan Işık, bir yarışmacı karşısında yine zor anlat yaşadı.

Videoyu izlemek için tıklayın

kim milyonr olmak isterKenan Işık Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının dünkü bölümünde, bir yarışmacı karşısında yine zor anlar yaşadı.

60 bin değerinde 'Hangisi bir hayvan değildir? ' sorusu karşısında oldukça düşenen yarışmacı 'iki cevabı çıkarabilsem' diye konuştu. Bunun üzerine Kenan Işık, 'Çıkarıyorsunuz ama. Yüzde 50 jokerinizi kullanırsanız iki cevap çıkacak ' dedi. Yarışmacı da, 'Tamam ama devam etmek zorunda kalacağım ve 30 binim şu anda garanti ' karşılığını verdi.

'YARIŞMAYI SEYRETMİYORSUNUZ HERHALDE'

Kenan Işık bunun üzerine, 'Burada itiraf edeyim yarışmayı seyretmiyorsunuz belli. İki cevap seçeneği kaldıktan sonrada yarışmadan çekilebilirsiniz ' şeklinde konuştu.

Işık'ın bu sözü karşısında utanarak yüzünü kapatan genç kız, 'Ben yarışmayı seyrediyorum ama... ' dedi.

KENAN IŞIK'IN BUNALDIĞI ANLAR...

Yarı yarıya joker hakkını kullanan yarışmacı çıkan iki seçeneğe 'Demek ki, onlar bitkiymiş' diyerek Işık'ı şaşırttı. 'Hangisi bir hayvan değildir? ' diyerek soruyu yineleyen Işık, 'Kafanız iyice karıştı sizin. Yani o iki tane çıkan seçenek hayvanmış ' diye konuştu.

'Evet anladım anladım' diyerek düşünmeye devam eden yarışmacıya Işık, 'Cevap verecek misiniz, yoksa 30 bini alacak mısınız? ' diye sordu. 'Çok güzel kışkırtıyorsunuz Kenan Bey ' diyen yarışmacı bir süre daha düşündü.

'Yakomoz nedir, biliyormusunuz?' diye soran Işık'a yarışmacı, 'Yakomoz bir doğa olayı' dedi. 'Doğa olayı ise hayvan değil ' karşılığını veren Işık'a yarışmacı, 'Aynı zamanda hayvan da olabilir' diye konuştu.

Kenan Işık'ın sabrını zorlayan üniversiteli kız, yarışmaya devam etti ancak doğru cevabı 'Çarkıfelek' olan soruya 'Yakamoz' yanıtını verince elendi.

(milliyet)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.