banner

Bağış, ‘oğlum bak git’ dedi, sonunda O üye pes etti
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ın daha önce “lan git bak oğlum” diye yanına yaklaştırmadığı AP üyesi Barry Madlener, görevinden ayrılmadan önce “By by, Sayın Bağış??Türkiye için en iyisini dililiyorum” diye mesaj attı ve Türkiye’nin AB üyesi olmayacağını da öne sürdü. 

Bağış, ‘oğlum bak git’ dedi, O üye gittiHollanda’daki aşırı sağcı Özgürlükler Partisi’nden Avrupa Parlamentosu üyesi Madlener,  Bağış ile yaşadığı gerginlikleri ABHaber’e anlatırken, eleştirilerini sürdürdü. Madlener, “Özgürlük, din ya da ideolojilerin de, İslam’ın da eleştirilebilmesi demektir.  İslam da eleştirilebilmelidir. Bağış ise, tepkileriyle bunun olamayacağını göstermiştir” dedi. ABHaber’in “Diğer dinlerin eleştirilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?”  sorusu üzerine de “Hepsi hiç bir ayrım olmadan eleştirilmeli”  karşılığını veren Hollandalı milletvekili, Türkiye’nin hiç bir zaman AB üyesi olamayacağını savunurken, Türkiye konusundaki en büyük korkunun da Türkiye tam üye olursa Türklerin Avrupa’ya göç etmesi olduğunu kaydetti. Madlener Hollanda Parlamentosu’nda göreve yapacak Barry Madlener.

(milliyet)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.