banner

Bugün doğan çocuklara özel okulda bedava eğitim
Türkiye'nin en köklü kurumlarından Bahçehir ve Uğur Eğitim Kurumları'ndanTürkiye'de ve dünyada bir ilk. Bugün doğan ve adı Uğur olan çocukların anaokulundan üniversiteye kadar olan eğitimleri ücretsiz olarak bu eğitim kurumlarında karşılanacak. Bu müjdeli haberi Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel, Twitter hesabından duyurdu

1975 yılında henüz 3 derslikli bir yer iken satın aldığı Uğur Dershanelerini 200 şubelik bir zincire ulaştıran ve aynı zamanda Bahçeşehir Eğitim Kurumları'nın sahibi olan Enver Yücel, bu sabah Twitter'da 'Bugün doğan çocuklardan adı Uğur olanların bütün eğitimini üstleniyorum' diye yazdı.

Belgelerini getirmeleri yeterli

Yücel, 5 Aralık 2012 tarihinde doğan ve adı Uğur olanların ailelerinin bunu belgelemeleri durumunda üniversiteye kadar eğitim bursu sağlayacaklarını söyledi.

Dar gelirli ailelerin çocuklarında 45 milyon liralık burs

Bahçeşehir Eğitim Kurumları'nın 50 noktada okulu oduğunu belirten Yücel, "İsterlerse bu okullarda, okullarımızın olmadığı yerlerde de istedikleri okulda eğitim alabilirler. Biz bütün eğitim masraflarını karşılamayı taahhüt ediyoruz. Doğum belgeleri ile birlikte en yakın Uğur Dershanesi şubesine başvurabilirler" dedi. Yücel ayrıca bu yıl dar gelirli ailelerin çocuklarına 45 milyon liralık burs vereceklerini de açıkladı.

(kaynak hürriyet)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.