banner

Enver Yücel ABD’de kampus yeri aldı
Bahçeçehir Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Enver Yücel, ABD bağlantılı yeni projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor.
enver_yucel_abdABD’den 4 kampus yeri ile dönen Yücel, kuracağı yeni kampuslerde Bahçeşehir Üniversitesi öğrencilerinin de öğrenim görmesini planlıyor. Yücel, Washington DC’de, Boston Harvard’da, Boston MIT’de ve New York Brooklyn’de toplam 4 kampus yeri satın aldı. 2012 yılında Eğitim Fakültesi’nin açacak olan Yücel, burada Bahçeşehir Koleji ile birlikte okul-üniversite modelini uygulamaya hazırlanıyor.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.