banner

Bir tweet gönderdim fenomen yaptınız
İstanbul Valisi Mutlu,''Bir tweet göndereyim' dedim, beni fenomen yaptınız, tweetleriniz beni keyiflendiriyor'' dedi.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Gençlik Platformu Derneği tarafından düzenlenen ''Geleceğin Liderleri Buluşuyor-Fark Yaratanlar'' konferansının açılışında konuştu.

Gençlerle birlikte olmanın kendisi için çok önemli olduğuna da değinen Mutlu, sahneye davet edilirken ''twitter fenomeni'' hitabına karşı şu değerlendirmelerde bulundu:

''Bir tweet göndereyim' dedim, beni fenomen yaptınız, aslında ben olmadım, siz yaptınız. Tatile düşkünlük nedeniyle gelen tweetlerin neredeyse önemli bir kısmı yine aynı konu üzerinden geliyor ve bir muhabbete neden oluyor. Gençlerimizin hep çok kaygılı, stresli, biraz hüzünlü, üzgün olduklarını düşünürüm ve o nedenle de gençlere fazlaca da acırım. Hayat sizin için bir mücadeleyle geçiyor ve 'Bu mücadele içinde espriyi, gülmeyi unutuyor' diye hep hayıflanırdım. Ama gördüm ki, gençlik müthiş... Bütün bu kaygıların içinde müthiş bir mizah gücünüz var. Harika bir diyaloğunuz var. Aslında tweetleriniz beni keyiflendiriyor. Bütün bir günün moralini tweetlerinizden alıyorum. Belki ben de sizi biraz güldürmeye çalışıyorum ama sizin de bana sağladığınız çok güçlü bir enerji var. O enerjiyi de alarak, bu şehri yönetmeye çalışıyoruz.''

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.