banner

Engelli öğretmen atama sonuçları açıklandı
Milli Eğitim Bakanlığı, 600 engelli öğretmen ataması sonuçlarını açıkladı.

Milli Eğitim Bakanlığı 600 engelli öğretmen atamasının sonuçlarını açıkladı. Adaylar atama sonuçlarına atama.meb.gov.tr adresinden TC kimlik numaraları ile giriş yapabilirler.

1 Temmuz’da sona eren engelli öğretmenlik atama başvuruları sonuçları açıklandı.

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan (MEB)  yapılan açıklamada, eğitim kurumlarına 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 53. maddesi ve Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları İle Yapılacak Merkezi Sınav ve Kura Usulü Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde, 2012 yılında yapılan Özürlü Memur Seçme Sınavı'na (ÖMSS) katılanlar arasından öğretmen ataması yaptı. Adaylar atama sonuçlarına Milli Eğitim Bakanlığı'nın http://atama.meb.gov.tr/?islemID=119 internet adresinden ulaşabilir.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.