banner

O Ses Türkiye’yi kazandı asıl sınav şimdi
Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı O Ses Türkiye’de birinci seçilen Uğur Dershanesi öğrencilerinden Oğuz Berkay Fidan için asıl sınav şimdi başladı.

O Ses Türkiye galibi Oğuz Berkay FidanHaftalardır süren büyük mücadelede Türkiye'nin sesi belli oldu. Finale adlarını yazdırmayı başaran; Mustafa Sandal'ın takımından İbrahim Şevki, Hadise'nin takımından Bihter Erkmen, Murat Boz'un takımından Oğuz Berkay Fidan ve Hülya Avşar'ın takımından Fatma İşcan'ın 'o ses 'olmak için jürinin ve izleyicilerin karşısına çıktı ve gecenin birincisi SMS oyları ile belirlendi. Atv haber bültenine konuk olan Uğur Dershanesi öğrencilerinden Oğuz Berkay Fidan, müziğin ikinci planda olacağını, önceliğin mimarlık mesleğini icra etmek olduğunu belirtti. Okulda derslerinin iyi olduğunu söyleyen Fidan: “sınavlar ve mimarlık mesleği benim için müzikten daha önceliklidir” dedi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.