banner

‘Temennim seçilme yaşının 18'e indirilmesidir’
Başbakan Erdoğan, göreve geldiklerinde 30 olan seçilme yaşının 25'e indirildiğini belirterek, "Temennim seçilme yaşının 18'e indirilmesidir" dedi.

Başbakan Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklarla bir araya geldi.

Erdoğan, kabulde yaptığı konuşmada, büyük hayallerin çocuklukta kurulduğuna işaret ederk, "Bir çocuğun hayali ne kadar genişse ufku da o kadar zengin ve geniş olur" dedi.

Başbakan Erdoğan çocuklara, "Size ait olan TBMM'yi en güçlü şekilde korumanızı bekliyoruz. Milli egemenliği, iradeyi çok daha ileri taşıyacaksınız. Sizler dünyaya yön veren milletin torunlarısınız. Birbirinize, tüm dünya çocuklarına saygı ve adaletle yaklaşın" diye seslendi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.