banner
banner
banner

BSM öğretmen seçme ve atama kılavuzu yayınlandı
MEB, Bilim ve Sanat Merkezlerine öğretmen seçme ve atama kılavuzunu yayımladı. Başvurular 1-7 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

bsm kilavuzMilli Eğitim Bakanlığı, Bilim ve Sanat Merkezlerinin öğretmen ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak öğretmen alımı yapılacağını duyurdu. Atamalara ilişkin başvurular 1-7 Eylül tarihleri arasında mebbis.meb.gov.tr adresi üzerinden yapılacak.

Belirlenen atama ölçütleri ve mevzuat hükümleri atama kılavuzunda yer alıyor. Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Seçme ve Atama e-Kılavuzu’nda belirtilen hususlarda yer alan açıklamalar doğrultusunda iş ve işlemlerin 7 Eylül 2015 Pazartesi günü mesai bitimine kadar yapılması gerekiyor.

Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu´nu indirmek için tıklayınız.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.