banner

‘Fetih 1453’ okullara giriyor
Türk Sineması’nın en çok gişe yapan filmi ‘Fetih 1453’ DVD olarak okullara girecek. Filmin ortak yapımcısı ve yönetmeni Faruk Aksoy, ‘Fetih 1453’ün okullarda gösterilmesi konusunda çalışmalara başlandığını belirtti.

İstanbul’un fethini konu alan ‘Fetih 1453’, iki aylık sürede yaklaşık 6 milyon 500 bin kişi tarafından izlenerek 54 milyon 500 bin TL hasılat elde etti. Çekimleri üç yılda tamamlanan film şimdi de okullarda gösterilecek. Faruk Aksoy yaptığı açıklamada çok yakında okullarda gösterime girecek ‘Fetih 1453’ için, zaten okullar toplu olarak sinemada filmi izledi diyor apotheke-zag.de.

(habertürk)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.