banner

Okulda erotik dansa soruşturma
Balıkesir Valiliği, 23. Uluslararası Bandırma Kuş Cenneti Kültür ve Turizm Festivali çerçevesinde Atatürk İlköğretim Okulu bahçesinde gerçekleştirilen dans gösterisi ile ilgili inceleme başlattı.

Okulda erotik dansa soruşturmaOkul bahçesinde gerçekleştirilen gösteride iki dansçının erotik şov yaptığı yönünde yerel ve ulusal basında haberler çıkması üzerine harekete geçen Balıkesir Valiliği, inceleme başlattı. Konunun araştırılması için Bandırma'ya gelen müfettişler, Okul Müdürü İdris Erdoğdu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Demirhan ile görüştü isverigeapotek.com. Müfettişlerin Belediye Başkanı Sedat Pekel ile görüşerek raporlarını tamamlayacakları öğrenildi.Konuyla ilgili geçtiğimiz günlerde basın toplantısı düzenleyen Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel, programın içeriği ve kostümler hakkında bilgileri olmadığını, böyle tatsız bir olay gerçekleştikten sonra dansçı kızların programının iptal edildiğini söylemişti.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.