banner

ÖSYM'den rektörlere şaşırtan e-mail
ÖSYM, bugüne kadar hiç yaşanmamış bir olayı gerçekleştirdi.

ali demirÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ali Demir'in kayınpederi Abdurrahim Sağlam'ın hayatını yitirmesini bütün üniversitelerin mütevelli heyet üyeleri ile rektörlerine e mail aracılığıyla duyurdu.

Bir üniversitenin rektörü mesajı alınca şaşırdığını söyleyerek, şunları anlattı: "Bu mesajdan daha şaşıtıcı olan bir başka mesajı hatırladım. O da eski YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan'ın oğlunun sünnet düğününün duyurulmasıydı. O zaman da hepimize sünnet düğünün yeri ve zamanın belirtildiği mesaj gelmişti. Gerekeni yapmış, hediyelerimizi yollamıştık. ÖSYM Başkanı'ın kayındereninin ölüm haberi gelince de 'Ne yapmamız isteniyor' dedim. Mesaj atsak yeterli olur herhalde" dedi.

Başsağlığı konusuyla gitti

"Başsağlığı" konu başlığıyla rektör ve mütevelli heyet üyelerine ulaşan e mail şöyle: "ÖSYM Başkanı Sayın Prof. Dr. Ali Demir'in kayınpederi vefat etmiştir, Allahtan rahmet, kederli ailesine sabırlar dileriz. ÖSYM."

(milliyet)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.