banner

18 aylık bebeğini dev bir gorile emanet etti (video)
Hangi baba çocuğunu dev bir gorilin kollarına emanet eder. Cevabınız hiç kimse ise yanılıyorsunuz. Çünkü İngiliz baba Damian Aspinall, 22 yıl önce 18 aylık bebeği Tansy'i İngiltere'nin Kent şehrindeki Howletts Vahşi Hayvanlar Parkı'nda bir gorile emanet etmiş.

Baba Aspinall'in amacı gorillerin ne kadar nazik ve mükemmel hayvanlar olduğunu ispat etmekmiş. Kızının gorillerin olduğu kafes içindeki görüntülerini internette yayınlan Aspinall, yaptığından pişman değil. Videoda gorillerin küçük kızın etrafında toplandığı, bir gorilin Tansy'i kollarına alarak taşıdığı görülüyor. Küçük kız da gorilleri başını okşuyor. Şimdilerde 23 yaşında olan Tansy ise, "Umarım insanlara gorillerin zararsız olduğunu anlatabilmişizdir."diyor.(zaman)

 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.