banner

Çöpten 400 bin defter çıktı!
Geri dönüşümden elde edilen 400 bin defteri Bakan Nihat Ergün öğrencilere dağıtacak.

Eğitim öğretim sürecine öğrencilere kırtasiye desteğinde bulunarak katkı sağlayan Esenler Belediyesi, geri dönüşüme yaptığı yatırımın meyvelerini öğrencilerle paylaşıyor.

Her yıl geri dönüşümden elde edilen yüz binlerce defteri Esenlerli öğrencilere dağıtan Esenler Belediyesi, bu yıl da aynı geleneği devam ettiriyor. Geri Dönüşüm tesislerinde tamamen çöpten ayrıştırılarak elde edilen gelirle satın alınan 400 bin defter, Esenler'deki tüm ilköğretim okulu öğrencilerine dağıtılıyor. 

Esenlerli öğrenciler, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu başta olmak üzere çok sayıda üst düzey yöneticinin katılacağı bir törenle defterlerine kavuşacak.  (haber7)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.