banner

Ünlü oyuncuya sınavda da rahat vermediler
İstanbul Kültür Üniversitesi’nde okuyan Kıvanç Tatlıtuğ’un final sınavları başladı, hayranları ünlü oyuncuyu görebilmek için okula koştu!

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ bir taraftan dizi çekimleri bir taraftan da üniversitedeki sınavlarla boğuşuyor.

“Kuzey Güney” dizisinde başrol oynayan yakışıklı oyuncu, bir yandan çekimlere yetişmeye bir yandan da eğitimini tamamlamaya çalışıyor.

Aylar sonra okula dönen ve İstanbul Kültür Üniversitesi’ndeki kaydını yenileyen Tatlıtuğ’un final sınavları geçtiğimiz günlerde başladı. Bu durum, aynı üniversitede okuyan hayranlarını heyecanlandırdı. Özellikle genç kızlar, şimdilerde Tatlıtuğ’u görebilmek için okuldan ayrılmıyor...(hürriyet)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.