banner

İÜ Rektörü Yunus Söylet’in sabıka kaydı ortaya çıktı
İstanbul Üniversitesi rektörü Prof. Dr.Yunus Söylet’in sabıkalı olduğu ortaya çıktı

RedHack'in YÖK'ün sitesini hacklemesi sonrasında elde ettiği 60 binden fazla belge sosyal medyada paylaşılmaya devam ediliyor.

ODTÜ'de yaşanan olaylar sonrasında öğrencilere destek vermek amacıyla gerçekleştirilen sanal saldırı, birçok üniversite rektörüne ait yolsuzlukları da gün ışığına çıkardı.

Cumhurbaşkanı tarafından İstanbul Üniversitesi rektörlüğüne tekrar atanan İstanbul Üniversitesi rektörü Prof. Dr.Yunus Söylet, ODTÜ'deki olayları ilk kınayan rektörler arasındaydı.

RedHack'in İstanbul Üniversitesi'ne ilişkin yayınladığı belgeler arasından Yunus Söylet'e ait ilginç bir evrak çıktı.

ODTÜ'deki olayları kınayan Yunus Söylet'in sabıkalı olduğu ortaya çıktı. Söylet'in Redhack tarafından yayımlanan belgede, "Adli sicil kaydı bulunmaktadır" ifadesi yer alırken neden kaydı olduğuna dair bilgi yer almıyor. 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.