banner

Bu atış 1000 dolar kazandırdı
ABD’de bir basketbol maçının devre arasındaki para kazanma oyunu için sahaya gelen bir Atlanta taraftarı, orta sahadan ilginç bir atış yaptı. Basket atmaktan daha ilginç bir atış yapan ve topu potaya sıkıştıran taraftar 1000 doları kazandı.

ABD’de basketbol maçları devre arasında yapılan şovlarla ve orta sahadan yapılan basket atışlarıyla para kazanan taraftarlar ilginç sahneler oluşturuyor. Atlanta Hawks ile Utah Jazz arasında oynanan basketbol maçının devre arasındaki para kazanma oyunu için sahaya gelen bir Atlanta taraftarı, yaptığı atışla seyircileri hayrete düşürdü. Normal basketbol toplarına kıyasla havası biraz daha indirilmiş bir basketbol topu ile orta sahadan atış yapan taraftarın salladığı top, çember ile potanın birleştiği yere sıkıştı. Daha sonra fileyi çeken sunucu basket atışını tamamlamış oldu. Basket atmaktan daha ilginç olan bu atışı yapan taraftar 1000 doları aldı.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.