banner

Vanlı depremzede öğrencilere yardım
Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Beden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksek Okulu (BESYO), 2011’de büyük bir sarsıntı yaşayan Van-Erciş’teki öğrencilere yardım paketi gönderdi.

BESYO öğrencileri, dönem dersleri kapsamında sosyal yardımlaşma amaçlı bu projeyi hayata geçirdi. Öğrencilerin Van için hazırladıkları yardım paketi, kışlık kıyafet, okunmuş-okunmamış kitap, futbol ve voleybol topu gibi spor araç-gereçleri ile bir miktar nakitten oluşuyor. Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Cevdet Tınazcı, yardımların Yakın Doğu Üniversitesi kanalıyla Kızılay üzerinden Van Erciş’teki Milli Eğitim Müdürü Ahmet Erdoğan’a ve buradan da bölgedeki ilk ve orta dereceli okullara ulaştırılacağını belirtti.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.