banner

Eğitime kar engeli
Artvin, Ordu ve Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, Borçka ilçesinde akşam saatlerinde başlayan kar yağışının eğitimi olumsuz yönde etkileyebileceği gerekçesiyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bugün ara verildiği belirtildi.

İlçe merkezinde kar kalınlığı yaklaşık 25 santimetreye ulaştı.

Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada da yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Gölköy, Kumru ve Korgan ilçelerinde bugün eğitime ara verildiği belirtildi.

Açıklamada, Çaybaşı ilçesinde ise merkez hariç belde ve köylerde ilk ve orta dereceli okullarda bugün eğitim yapılmayacağı kaydedildi.

Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde de yoğun kar yağışı nedeniyle okullar bir gün tatil edildi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.