banner

Bakan Avcı’dan esprili dershane açıklaması
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Başkent Öğretmenevi’nde bir araya geldiği gazetecilerle yaptığı toplantıda, dershanelerin kapatılmasına yönelik bir soru üzerine, ''Tam evde orayı çalışıyorduk, elektrikler kesildi' esprisiyle karşılık verdi.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Başkent Öğretmenevi’nde YÖK yasa tasarısı ile ilgili yaptığı toplantıda gazetecilerin dershanelerin kapatılmasına ilişkin soruları üzerine şu açıklamayı yaptı;

''Tam evde orayı çalışıyorduk, elektrikler kesildi' esprisi salondakileri güldürdü. Konuyla ilgili çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Avcı, ''(Konuyla ilgili çalışmalarımız sürüyor) lafı orta sahada top çevirme lafıdır ama gerçekten çalışmalarımız sürüyor. Bütün boyutlarıyla konuyu inceliyoruz. Dolayısıyla nihai bir çözüm veya karar aşamasına gelmeden, sağından solundan çekiştirilecek sözler söylemek istemiyorum'' dedi.

 

  

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.