banner

500 ilkokul öğrencisi sinemaya gitti
Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şubesi ekipleri, ‘dezavantajlı’ olarak değerlendirilen 500 ilkokul öğrencisini sinemaya götürdü.

sinema ogrenciToplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerinin, dezavantajlı çocukları sosyal etkinliklere dahil etme çalışmaları devam ediyor. TDP Şube Müdürlüğü ekipleri, sinemaya hiç gitmemiş çok sayıda çocuk olduğunu belirleyerek, proje kapsamında bu çocukların sinemayla tanışmasını sağladı.

Proje kapsamında 500 öğrenci, kentteki sinema salonunda Küçük Prens filmini izledi.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Tarık Arın, ilk kez sinemayla buluşan çocukların çok mutlu olduklarını söyledi. Bu tür etkinliklerle dezavantajlı öğrencilerin okullarına devamlılığın da arttığını belirten Arın, etkinliklerin süreceğini belirtti.

Milli Eğitim Şube Müdürü Kerim Sanık da, polislere teşekkür etti. Yoğuntaş Köyü İlköğretim Okulu öğrencisi İldem Keskin ise ilk kez sinemaya geldiğini ve çok mutlu olduğunu söyledi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.