banner

ÖRAV ile öğretmenler birlikte öğreniyor
Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV), görevine başlamak için atanma sürecinde bekleyen öğretmenlere yönelik “Biz Öğretmenler İçin Varız” projesini hayata geçiriyor.

orav logoProje, öğretmenliğe henüz başlamamış öğretmen adaylarıyla bir araya gelerek, hem onların hem de Vakfın gelişimine katkı sağlayacak çalışmalar yürütmeyi hedefliyor.

Tüm katılımcılar için gönüllülük esasına dayalı  “Biz Öğretmenler İçin Varız” projesi 13 Ekim Salı günü saat 14.00’te, İstanbul Eminönü’nde bulunan Öğretmen Akademisi Vakfı genel merkezinde tanışma toplantısıyla başlıyor.

Kayıtlar yarına kadar alınacak

Öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişimine destek sağlayacak eğitim programları geliştiren ve Türkiye’nin dört bir köşesindeki devlet okullarında ücretsiz olarak eğitimler veren Öğretmen Akademisi Vakfı, bu proje ile kendine ve mesleğine değer katmayı isteyen öğretmenleri birlikte öğrenmeye davet ediyor.

Toplantıya kayıt yaptırmak isteyenlerin, 9 Ekim Cuma gününe (yarın) kadar, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta göndermesi yeterli oluyor.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.