banner

Haliç Koleji öğrenmeyi seven gençler yetiştiriyor
Anaokulundan üniversiteye kadar öğrencisinin yanında olan Haliç Koleji, öğrenmeyi seven, özgüveni yüksek gençler yetiştiriyor. Haliç Koleji, ayrıca mezun olan öğrencilerini Haliç Üniversitesi’nde yüzde 100 burs ile destekliyor.

halic kolejiEğitimde fark yaratan esas unsurun öğrenme olduğu görüşüyle yola çıkan Haliç Koleji, hayat boyu öğrenmeyi ve beceri geliştirmeyi hedefleyerek öğrenci odaklı ve kalıpları kıran bir eğitim anlayışını benimsiyor.

Farkındalık ve beceriyi merkeze alan özgün eğitim anlayışıyla sınav ve gelecek kaygısını ortadan kaldıran Haliç Koleji, öğrencilerinin güvenli yarınlarını Haliç Üniversitesi’nde garantiliyor.

Mezunlarını Haliç Üniversitesi’nde %100 burs ile destekleyerek anaokulundan üniversiteye kadar öğrencisinin yanında olan Haliç Koleji, anaokulundan itibaren native speaker öğretmenler ile eğitim veriyor, sanat ve spora ilgili olduğu kadar yabancı dili de etkin kullanabilen bireyler yetiştiriyor.

Ayrıca başarılı öğrencilerini %100’e varan burslar ile destekleyen Haliç Koleji, Yeşilköy ve Kâğıthane’deki okullarında hizmet veriyor.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.