banner
banner

Askeri Lise Sınavı (ALS) başvuruları pazartesi başlıyor
Askei lise sınavı (ALS 2014) başvuru kılavuzu yayınlandı mı? ALS 2014 başvuru kılavuzu ve başvuru tarihi, Askeri Lise Sınavı başvuruları 10 Şubat-7 Mart 2014 tarihleri arasında yapılacak.

Askeri Liseler ile Bando Astsubay Hazırlama Okulunda Öğrenim Görecek Öğrencileri Seçme Sınavı (ALS) başvuruları 10 Şubat -7 Mart 2014 tarihleri arasında ÖSYM tarafından yapılacak.

ÖSYM, 2014 Türk Silahlı Kuvvetleri Askeri Liseler ile Bando Astsubay Hazırlama Okulunda Öğrenim Görecek Öğrencileri Seçme Sınavı’nın (2014 ALS) 20 Nisan 2014 tarihinde uygulanacağını sınav başvurularının ise 10 Şubat- 7 Mart 2014 tarihleri arasında alınacağını duyurdu.

ALS başvuru kılavuzu başvuru tarihleri arasında ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr İnternet adresinden yayımlanacak.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.