banner

Dershanelerin reklam panosu savaşı
YGS sonuçlarının açıklanmasının ardından Ödemiş'te faaliyet gösteren dershaneler öğrencilerinin başarılarını reklamlarla duyurmak için farklı bir mücadaleye girdi. Dershaneler ilan panosu konusunda birbirleriyle rekabet etmeye başladı.

dershanelerin pano savaşı Ödemiş Belediyesi'nce hazırlanan 6 adet pano ilçenin daha önce belirlenen merkezi noktalarına yerleştirildi manlig-halsa.se. İlçede faaliyet gösteren 5 dershane de kendi arasında centilmenlik anlaşması yaparak bu panoları kullanmaya başladı. Eşit şartlarda duyuru olanağı sağlayan panolar afişler ve el ilanları nedeniyle yaşana görüntü ve çevre kirliliğinin de önüne geçiyor.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.