banner
banner
banner

Üniversiteler, okullar ve kurslar için Vedubox
ETGİ Grup Hacettepe Teknokent’te bulunan Ar-Ge ofisinde e-eğitim üzerine yazılım geliştirmekte, müşterilerine video ve dijital içerik geliştirme hizmetleri sağlamaktadır. 2017 yılından bu yana Zoom Türkiye Yetkili Satıcısı olan ETGİ Grup e-eğitim ve içerik geliştirme konularında yetkinliği bulunan az sayıdaki Ar-Ge ve yazılım firmalarından biridir. Aynı zamanda Zoom müşterilerine destek ve eğitim de sunmaktadır. 

veduboxUzaktan eğitim ve video iletişim sistemleri konusunda yerli uzmanlar ile küresel ölçekte yazılımlar geliştiren ETGİ Grup, ayrıca Zoom altyapısı üzerinden bütünleşik uzaktan eğitim çözümleri sunan Vedubox platformunun da geliştiricisidir. 
ETGİ Grup, müşteri odaklı hizmete ve inovasyona verdiği önemin sonucunda; Türkiye’de geniş bir müşteri tabanı olan Vedubox markası ile global pazara açılmış bir Türk yazılım firması olarak geniş kitlelere erişme yolcuğuna devam etmektedir. 

ÜNİVERSİTELER, OKULLAR VE KURSLAR İÇİN VEDUBOX
Vedubox %100 bulut teknolojiyle birçok eğitim kurumu, K12 ve üniversitelere sunucu, teknik eleman ve altyapı gibi yatırımlara gerek olmaksızın online iletişim ve eğitim alt yapısı sağlamaktadır.
Eğitim Kurumları tarafından online etüt amacıyla kullanılmasının yanında, eğitmen veli görüşmelerini yapmak amacıyla da kullanılabilmekte ve her eğitim kurumu kendi web adresi ve logosu ile hizmet almaktadır. Yapılan tüm çalışmalar zaman ve mekândan bağımsız olarak yapılmakta ve kullanıcılar tablet ve mobil cihazlarından bile çalışmalara katılabilmektedir.
Vedubox yenilikçi yapısıyla LMS, sanal sınıf (web konferans, webinar), video streaming, online depolama, ders yönetimi, soru bankası, test ve sınav sistemi ve raporlama gibi özellikleri içerisinde barındırmaktadır.

 ŞİRKETLER İÇİN VEDUBOX
Şirketlerin personelleri, bayileri, tedarikçileri ve müşterileri düşünülerek geliştirilmiştir.
Online eğitim (LMS), toplantı ve webinar gibi özellikleri içermektedir. Bu sayede her bir şirket kendi online eğitimleri yanında toplantılarını ve görüşmelerini gerçekleştirmekte ve destek hizmetlerini de sunabilmektedir. Birçok şirket ürün ve hizmet eğitimleri ve toplantıları için kullanmaktadır.

 • Çalışan Eğitimi

e-Eğitimleri video, animasyon ve testlerle etkileşimli bir şekilde hazırlayabilir ve canlı eğitim ve webinarlar da yapabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızın verimliliğini, şirketinize olan bağlılıklarını ve hizmet kalitesini arttırabilirsiniz.

 • Bayi Eğitimi

Bayilerinizin sizin ürün ve hizmetlerinizi doğru ve hızlı bir şekilde öğrenebilmesi önemlidir. Ayrıca online canlı toplantı, bayi webinarları ile de iletişimini canlı tutabilirsiniz. Her türlü doküman, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilir ve bayilerinizin verimliğini artırabilirsiniz.

 • İş Ortağı Eğitimi

Ürünleriniz, hizmetleriniz ve süreçleriniz ile ilgili iş ortaklarınızı doğru bilgilendirebilir ve toplantılara yapabilirsiniz. Her türlü doküman, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilir ve iş ortaklarınızla daha verimli çalışabilirsiniz.

 • Müşteri Eğitimi

Ürünleriniz ve hizmetleriniz konusunda müşterilerinizi kolay bir şekilde bilgilendirebilir ve her türlü eğitimi sunabilirsiniz. Müşteri webinarları yapabilirsiniz. Her türlü belge, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilirsiniz. 

veduboxVEDUBOX ÖZEL DERS SİSTEMİ
Online Özel Ders sistemi, koçluk ve danışmanlık hizmetleri için özel olarak geliştirilmiştir.
Eğitimci ve öğrenciler arasında sosyal ağ görevi gören bu platformda, 1 dakika kadar kısa bir sürede online sınıf oluşturulabilir, yer, zaman, mesafe kısıtları olmadan öğrencisiyle buluşmak isteyen tüm eğitmenler web ve mobil cihazlar üzerinden Özel Ders Sistemi’ni kullanabilirler.
Eğitmen platformun yöneticisi rolündedir ve ders içeriklerini istediği gibi platforma yükleyip istediği kadar katılımcıya erişim hakkı verebilir. Günlük veya aylık olarak gelirini raporlayabilir.
Bu sistem sayesinde eğitmen her türlü materyalini (doküman, video, etkileşimli video, Scorm, embed kod, link) sisteme yükleyebilir ve soru havuzuna sorularını oluşturup bu sorulardan testler hazırlayarak öğrenciyi test edebilir. Hazırlanan eğitim materyallerini belirli bir sıra halinde sunarak kısıtlamalar da yapabilir.
Sistem aynı zamanda HD kalitesinde interaktif canlı ders, görüşme yapma imkânı da sunmaktadır. Canlı yayın sırasında eğitmen, sanal bir tahta sayesinde ders ve konuyla ilgili istediği her şeyi tahtaya yazarak öğrenciyle interaktif bir şekilde dersini işleyebilmektedir. Aynı zamanda canlı yayın sırasında öğrenciyle ekran, pdf vb. paylaşımlarda yapabilmekte ve yapılan canlı yayın istenirse kaydedilebilmektedir. 

VEDUBOX'IN AVANTAJLARI VE FARKLARI
Vedubox tüm dünyaya hizmet verebilecek şekilde Türk mühendisleri tarafından tasarlandı. Vedubox’ın en büyük avantajı şurada gizli:
Yüksek teknolojiye sahip entegre, güvenli, ekonomik ve ölçeklenebilir teknik altyapısıyla özel ve sıra dışı bir seçenek olarak pek çok ihtiyaca aynı anda karşılık vermeyi başarıyor.
Uzun yıllardır çok sayıda müşteri tarafından kullanıldığı için de inanılmaz bir kullanıcı deneyimine sahip.

VEDUBOX'I SEÇMEK İÇİN 8 HARİKA SEBEP
Vedubox online platformumuz, değişen ve gelişen ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde sürekli olarak geliştirilmeye devam etmektedir. Müşterilerimiz bu güncellemeler için ekstra ücret ödemezler.

 1. v%100 Bulut Teknoloji ile Hazır Sistem
 2. vKurulum Gerektirmeyen Hazır Altyapı
 3. vYüksek Performanslı Sınırsız Kapasite
 4. vSunucu Maliyeti Yok
 5. vİnternet Maliyeti Yok
 6. vEntegre Güvenlik
 7. vDüşük Maliyet
 8. vPersonel Maliyeti Yok

TEKNİK ÖZELLİKLERİ VE HİZMET KALİTESİYLE FARK YARATIYOR
Vedubox’ın kapsamlı hizmetini mümkün kılan entegre özellikleri fark yaratıyor. Vedubox ise online eğitim yönetimi, içerik sunumu, canlı ders–toplantı–webinar, online ödeme, SMS, e-mail, anket, sınav gibi birçok özellik entegre bir şekilde sunar.
Pek çok benzer üründe karşılaşılan performans sorunlarını ortadan kaldıran ileri teknolojisiyle Vedubox, kayıtlı videolarda görüntü ve ses kaymasına karşı da etkili bir ürün. Ayrıca Vedubox, ekran paylaşımı ve etkileşim özellikleriyle de dijital iletişiminizi güçlendirir.
Yüksek performans, ortadan kaldırılan donma, ses ve görüntü kaybı sorunları, sade ve kullanıcı dostu arayüz Vedubox’u sektörde öne geçiriyor.
Dolayısıyla sistemimiz her türlü kurum/şirket/eğitim kurumu ve farklı kullanım için eşi benzeri olmayan bir kullanıcı deneyimini entegre online eğitim, uzaktan eğitim, uzaktan çalışma, canlı ders, seminer, online toplantı, video konferans özellikleri ile birlikte sunmaktadır.Özellikler

VEDUBOX’IN ÖZELLİKLERİ

×          Bulut Teknolojisi – Microsoft Azure ve Google Cloud

×          Sınırsız Ders/Toplantı/Webinar

×          Zoom ve Microsoft Teams entegrasyonu

×          Sınırsız Öğretmen/Moderatör, Şube/Birim Yöneticisi ve Sistem Yöneticisi

×          Canlı Ders/Toplantı/Webinar – Sanal Sınıf Görüntü, Ses ve Kayıt Kalitesi (Senkron Dersler)

×          Canlı Ders – Sanal Sınıf Kolaylığı

×          Yüksek Kapasiteli Canlı Ders/Toplantı/Webinar Kaydı

×          Yüksek Depolama Alanları

×          Sınırsız Eğitim Paketi Oluşturabilme

×          Sınırsız Subdomain Yönlendirebilme

×          Entegre SMS ve e-mail Gönderimi

×          Basit ve Kolay Kullanımlı Modern Arayüz

×          Yıl Boyu Destek ve Sistem Eğitimi

×          Sürekli Gelişen Yazılım Altyapısı ve Son Teknolojilere Uyumluluk

×          Gelişmiş Raporlama ve Analiz

×          Minimum İnsan Kaynağı Gerektiren Otomatik Sistem

×          Modüler ve Entegre Sistem

×          Mobil Cihazlardan ve Tabletlerden Erişim

×          Entegre Online Ödeme – e-Ticaret/Satış Modülü

×          Entegre Destek Özelliği

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.