banner

Advancity’den Yeni Nesil Anaokulu Eğitim Yönetimi Çözümü: iKampüs – Anaokulu
20 yılı aşkın süredir üniversiteler, ilkokul-ortaokul ve liseler, kurs ve etüt merkezleri için uzaktan eğitim ve dijital eğitim çözümleri geliştiren Advancity, dijital dönüşümü eğitim sektörüne aktarma süreçlerine bir yenisini daha ekledi.

advancity_anaokuluAdvancity, eğitim kurumları için sunduğu iKampüs - Akıllı Okulum uygulamasını ( K12’lerin işletme, süreç ve eğitim yönetimlerinin tek noktadan koordine edilmesini sağlayan uygulama), anaokullarının ihtiyaçlarına göre özelleştirip iKampüs – Anaokulu ürününü geliştirdi.
“iKampüs – Anaokulu” ile artık bir anaokulunun işletme-eğitim yönetimi ve öğretmen-veli iletişimi süreçleri tek bir platform üzerinden koordine edilebilecek. “iKampüs – Anaokulu” ile gerek tek kampüs gerekse çoklu kampüs yönetim imkanı sunulurken, çok önemli maliyet ve verimlilik avantajları sağlanıyor. Yüzlerce okul ve kuruma hizmet sunan Advancity, geliştirdiği %100 yerli yazılımlar, 20+ yıllık tecrübe ve deneyimli ekibi ile sadece kurulum aşamasında değil, işletme aşamasında da verdiği destek hizmetleri ile sürekli yanınızda yer alıp hizmet kalitesini arttırırken, aldığı geri dönüşlerle çözümlerini sürekli geliştirmeye devam ediyor.
Web arayüzünün yanında, mobil uygulaması üzerinden de erişebileceğiniz iKampüs – Anaokulu, pratik ve kullanım kolaylığı sağlayan tasarımı ile anaokulu eğitim yönetiminizi uçtan uca çözümlemeyi hedefliyor.
iKAMPÜS – Anaokulu kapsamında bulunan çözümler:
* Duyuru & Anket
* Aktivite & Faliyet – Video ve Resim Yükleme
* Günlük Program Akışı
* Günlük Gelişim Defteri
* Yemek & Beslenme
* Sağlık & Revir
* Rehberlik
* Ödev
* Yoklama
* Güvenli Sohbet – Sohbet Grubu Oluşturma
* Canlı Sınıf
* Akıllı Video
* Randevu
* Görüşme & Kayıt
* Online Ödeme
* Servis
* Çoklu Profil Yönetimi – Kardeş, Veli ve Öğretmen olanlar için
* Çoklu Okul Yönetimi – Bir’den fazla okulu olanlar için
* Dinamik Raporlama

advancity_anaokuluÜstelik şimdi Artı Eğitime özel %50 indirimli* lansman fiyatlarını kaçırmayın…
31 Mayıs’a kadar geçerli.
Kampanya kodu: ARTIKampüs21

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.