banner

Yazılım Sektöründe İş Arıyor musun?
Yazılım Sektöründe İş Arıyor musun? Yazılım Kariyerine Uzmanlaşarak Başla! 

advancity_ocak_2022Dinamik bir sektör olan yazılım sektörü her geçen gün gelişiyor, büyüyor ve değişiyor. Bu parametrelere göre yeni iş fırsatlarına her geçen gün daha fazla insan adım atmaya çalışıyor. Fakat çoğu kişi öncelikle nereden başlaması gerektiğini bilmediği için yazılım sektörünün fırsatlarına erişemeden yarı yolda hayallerinden vaz geçiyor.

Yazılım sektörü serüvenine başlarken insanlar birçok zorlukla karşılaşıyor. Nereden başlamalıyım, hangi yazılım dillerini öğrenmeliyim, ne kadar süre çalışmalıyım, işin getiri ve götürüleri neler, yaptığım işte ne kadar süre çalışabilirim, nasıl güncel kalabilirim, yazılım şirketlerine nasıl başvurmalıyım vs. gibi sorular ve daha fazlasını düşünüyor, daha sonrasında yazılım sektörüne atılmadan kişiler yazılımdan vaz geçiyor.

Senin de kafanda yazılım sektörüne geçiş yapmak var ama nereden başlayacağını bilmiyorsan, sana sunacağımız fırsatı kaçırma. Yazılımcı olma yolunda ilerleyeceğin bu yolculukta bizimle gerçek hayat uygulamalarını deneyimleyerek kariyerine uzmanlaşarak başlayabilirsin.

Yazılım eğitimine bizimle başlayarak eğitim serüvenini yeni bir iş serüvenine çevirmene yardım edebiliriz:
* 4 ay süreli, online ve canlı eğitim
* Önceden kod bilginin olmasına gerek yok
* Eğitimlere hafta içi ya da hafta sonu katılabilirsin.
* Bursluluk olanaklarından faydalan
* İşe yerleşemezsen ücretini iade al
* En çok tercih edilen eğitmenlerden eğitim al

400 saatten fazla eğitim, gelişim, uygulama, materyal ve araçlar vasıtasıyla 650 kişi ile yazılım yolculuğuna başladığımız bu serüvende eğitimden sonra işe başlayan %90 kişi ile kariyerine yazılım konusunda uzmanlaşarak başlayan tüm kursiyerlerimizi kutluyoruz.

Ayrıcalıklı olanaklarımız senin adına en ideali için çalışır:
* Tercih edilen eğitmenler ile eğitim - Global eğitim platformlarında ortalama 4.8/5 ortalama skor
* Grup şirketlerimizde iş olanakları - Agito | Enocta | Poliversity | Tobeto
* Anlaşmalı kurumlarda iş olanakları - Finans | Perakende | IT | Eğitim
* Kariyere hazırlayan eğitim - Gerçek iş uygulamaları | Danışmanlık | Simülasyonlar
* Canlı Danışmanlık - Canlı Destek
* Networking - Profesyoneller ile Tanışma | Sektörel Buluşmalar

Gerçek hayatta yazılımcılardan neler istendiğini çok iyi biliriz, potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek seni hazırlar, daha fazla pratik ile güçlendiririz.

Yazılım sektörüne adım atacağın bu fırsatı konuşmak için bize Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresinden e-posta göndererek veya +90 (216) 445 07 25 telefon numarasından bizi arayarak sorularını sorabilirsin. Senin ihtiyaçlarını ve beklentilerini konuşalım ve en doğru kararı vermene yardımcı olalım.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.