banner

Her Okula, Bir Müzik Odası
Radyo D, eğitimde müziğin önemine değinmek için bir sosyal sorumluluk kampanyası başlatıyor. ‘‘Her Okula, Bir Müzik Odası” projesi kapsamında, ihtiyaç sahibi okullarda müzik odaları yenileniyor ve müzik enstrümanları Radyo D tarafından sağlanıyor.
 Projenin ilk ayağının açılışı, Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde sanatçı Mustafa Ceceli ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün katılımıyla gerçekleşti.  Proje kapsamında okulun müzik odası yenilendi ve müzik enstrümanları Radyo D tarafından sağlandı. Öğrencilerin erken yaşlarda müzikle iç içe olmasını amaçlayan proje kapsamında, Radyo D tarafından temin edilen piyano, keman, darbuka, bağlama, nota sehpaları, mikrofon ve gitarlar Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi müzik odasına bağışlandı.

Radyo D’nin eğitim alanındaki bu özel sosyal sorumluluk projesini gönülden desteklediğini belirten Mustafa Ceceli, projeye katkıda bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ise, müzik eğitimi için böylesine özel bir proje yürüten Radyo D’yi kutlarken, projenin devamını diledi webbsidor

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.