banner

Üniversitede tabut korkusu
Erzurum Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi bahçesinde unutulan tabut, öğrencilerin korkulu dakikalar yaşamasına neden olurken, polis ve güvenlik görevlileri alarma geçti.
Güzel Sanatlar Fakültesi bahçesinde tabutu gören öğrenciler şok yaşadı. Bunun üzerine durum hemen polise bildirildi. Olay yerine çok sayıda polis ekibi ve üniversite güvenlik görevlileri sevk edildi. Tabutun etrafı güvenlik şeridiyle kapatılarak uzman ekiplerin gelmesi beklendi. Daha sonra olay yeri ekipleri gelerek tabutun etrafında incelemelerde bulundu. Bu sırada olan biteni öğrenciler adeta nefeslerini tutarak izledi.

 Daha sonra tabutun Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinin bir çalışması olduğu öğretim görevlisinin olay yerine gelmesiyle ortaya çıktı. Bunun üzerine herkes derin bir nefes alırken, tabut öğrenciler tarafından fakülte içerisine taşındı.

 Öğretim görevlisi Mehmet Kavukçu, tabutun öğrenciler tarafından bahçede unutulduğunu belirterek, "Bu bir çalışma. İçerisinde ceset yok. İçerisinde cesede benzetilen süngerlerden yapılmış bir çalışma var." dedi. Tabut paniğinin sona ermesinin ardından polis ekipleri olay yerinden ayrıldı.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.