banner
banner
banner

Özel eğitim kurumları dernek başkanları toplanıyor
Özel okul özel kurslar vb eğitim kurumlarını temsil eden derneklerin başlkanlalrarı, koronavirüs etkisi nedeniyle yaşanan süreçlerin eğitim dünyasına etkileri ile ilgili biraraya gelerek basın açıklması yapacaklar.

derneklerTÖDER Başkanı İbrahim Taşel, TÖZOK Başkanı Nurullah Dal, ÖZDEBİR Başkanı Naci Atalay, ÖZDER Başkanı Ahmet Akça ver ÖZKURBİR Başkanı Hami Koç Ankara'da biaraya gelerek özel okulv e kurslarla ilgili alınması gereken önlemleri ve sektörle ilgili talepleri açıklayacakları toplantıyı ve basın açıklamasını bugün saat 16.00'da Ankara Çukurambar'da bulunan Liman Kafe'de yapacaklar.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.