banner

MEB’in hafızası Hamza Aydoğdu vali oldu
Milli Eğitim Bakanlığı’nda en uzun süre görev yapan bürokrat olan Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, Aksaray Valisi olarak atandı.

hamza_aydogdu1 milyonu aşan MEB kadrosunun personel ve özlük işleri ve atama süreçlerinden sorumlu olarak görev yapan MEB Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, kariyer yaşamına Aksaray Valisi olarak devam edecek.
Sosyal medya kanallarında öğretmen adaylarıyla kurduğu samimi ve yapıcı diyaloglarıyla adından söz ettiren Hamza Aydoğdu, 17 yıllık MEB’deki görevini sonlandırdı. Artı Eğitim dergisinin düzenlediği Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri’nde Yılın Bürokratı ödülünü de kazanan Hamza Aydoğdu, MEB’in hafızası olarak da nitelendiriliyordu.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.