banner

Eyüboğlu Koleji öğrencisi Dünya Şampiyonu oldu
Eyüboğlu Eğitim Kurumları çatısı altında faaliyet yürüten Burçak Eyüboğlu Fen ve Teknoloji Lisesi’nin öğrencisi Buse Başak Kesimoğlu, dünya şampiyonu olarak Türkiye’ye gurur yaşattı.

busebasakkesimolu.Burçak Eyüboğlu Fen ve Teknoloji Lisesi’nde 11-BF sınıfında okuyan Buse Başak Kesimoğlu, 25 Temmuz-5 Ağustos tarihleri arasında Hamburg’da düzenlenen IDO 2022 Dünya Almanca Olimpiyatları’nda dünya birinciliğini elde etti. Olimpiyatlarda Türkiye finalisti olarak Türkiye’yi ve Burçak Eyüboğlu Fen ve Teknoloji Lisesi’ni temsil eden Buse Başak Kesimoğlu, başarısıyla ülkemize gurur yaşattı.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.