banner

Dinçer: Veliyi üzeni, ben üzerim !
Öğretmenler Alo 147'yi Şikayet Yağmuruna Tuttu

 SİZLER DE ALO 147'Yİ ARAYAK ŞİKAYETLERİNİZİ İLETEBİLİRSİNİZ..
Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer'in , '' Veliyi üzeni, ben üzerim ! '' açıklamasından sonra kurulan Meb Şikayet Hattı Alo 147, son günlerde yaşanan şiddet olayları nedeniyle öğretmenler tarafından telefon yağmuruna tutuldu. Mesleki dayanışma adına meslektaşlarına yapılan saldırıyı kınamak için Alo 147 Hattı'nı arayan eğitimciler, öğretmenlere yönelik şiddet olaylarını engelleyecek yasal düzenlemelerin bir an önce çıkarılmasını ve okullarda güvenlik tedbirlerinin arttırılmasını istediler. Sitemize yorum gönderen bir çok eğitimci öğretmene yönelik darp ve şiddet olaylarının Sayın Dinçer'in açıklamalarından sonra arttığını ve Dinçer'in öğretmenlere yapılan şiddete ilişkin açıklama yapmamasına tepkilerini dile getirdiler..

SİZLER DE ALO 147'Yİ ARAYAK ŞİKAYETLERİNİZİ İLETEBİLİRSİNİZ..

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.