banner

Düşler Akademisi engelli bireylere istihdam yaratacak
Vodafone Vakfı’nın Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı, Kalkınma Bakanlığı ve Alternatif Yaşam Derneği işbirliğiyle hayata geçirdiği Düşler Akademisi, Düşler Mutfağı projesiyle engelli bireylere istihdam olanağı sağlamayı amaçlıyor.

 düşler mutfağıProje, engelliler için bir eğitim atölyesi olmanın yanı sıra imalathane olarak da değerlendiriliyor ve catering hizmeti sunuyor. Şef Elif Sarıkaya’nın haftada 5 gün 4 saat gönüllü eğitim verdiği Düşler Mutfağı’ndan elde edilen gelirin daha fazla dezavantajlı gencin aktivitelerden faydalanması amacıyla değerlendirilmesi hedefleniyor.

(star)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.