banner

Çocuklara bilgisayar promosyonlu namaz kampanyası
Konya'da Karapınar Müftülüğü, çocukların yaz döneminde camiye gelip, namaz kılmaları için kampanya başlattı. Kampanya kapsamında en çok puanı toplayana dizüstü bilgisayar, bisiklet ve MP3 çalar gibi ödüller verilecek.

 Çocuklara bilgisayar promosyonlu namaz kampanyası Karapınar İlçe Müftülüğü, 15 yaş ve altındaki çocukların camiye gelmesini teşvik etmek için ’Camiye gel, puanı topla, ödülü kap’ kampanyası düzenledi.

Kampanya’nın 1 Eylül tarihine kadar süreceğini anlatan Müftü Hüseyin Gün, ”Amacımız çocuklarımıza camiyi sevdirmek, onlara cami adabını öğretmen ve tanıtmaktır. Çocuklarımıza bir form verilecek. Camiye gidip namazını kılan çocuklarımızın formlarına imamlarımız tarafından mühür basılacak. Bu mühürde puan yerine geçmiş olacak. Her vakit namazı 20 puandır. Kampanya sonunda en çok puan toplayan çocuklarımız ödüllendirilecek” dedi.

Ödüllerin bir kısmının hayırseverlerin desteğiyle verileceğini ifade eden Gün, ”Bir kişiye bilgisayar vereceğiz. Diğer ödüllerimiz ise bisiklet, fotoğraf makinesi, MP3 müzik çalar ve futbol topudur ”diye konuştu. (radikal)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.