banner

Özel üniversiteler Bakü'de öğrenci avında
Azerbaycan'dan Türkiye'ye öğrenci çekmek isteyen özel üniversiteler Bakü'de tanıtım yaptı.

ozel universiteBakü Türk Anadolu Lisesi'nde düzenlenen tanıtıma Bahçeşehir Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu, Okan Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi katıldı.

Türkiye'de eğitim almak isteyen Azerbaycanlı öğrenciler tanıtım programına yoğun ilgi gösterirken, üniversite temsilcileriyle birebir iletişim kurma fırsatı buldu. Azerbaycanlı öğrencilere, eğitim almak istedikleri üniversitlere ülke dışına çıkmalarına gerek kalmadan kayıt yaptırma imkanı sunuldu.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.