banner

Öğrencilere el arabalı trafik eğitimi
Emniyet görevlilerinden öğrencilere el arabalı trafik eğitimi

Öğrencilere el arabalı trafik eğitimiÇekerek İlçe Emniyet Amirliği Trafik Tescil Bürosu'nda görevli polis memurları Mustafa Şahin ve İbrahim Ölmez, Akbay İlköğretim Okulu'nda öğrencilere el arabasıyla trafik kuralları hakkında seminer verdi.

Polis memuru Mustafa Şahin, seminerde, taşıtların insanların hayatını kolaylaştırdığını, ancak trafik kurallarına uyulmadığı zaman üzücü sonuçlar ortaya çıktığını söyledi.

Öğrencilere küçük yaşlardan itibaren verilen trafik eğitiminin önemine dikkat çeken Şahin, bu eğitimin gelecekte insan hatalarından kaynaklanan kazaların azalmasını sağlayacağına inandıklarını belirtti.

Polis memuru İbrahim Ölmez de, slayt eşliğinde emniyet kemeri kullanımının önemini anlattı.

Seminerin ardında öğrencilere okul bahçesinde inşaat işlerinde kullanılan el arabası ile uygulamalı eğitim verildi. 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.