banner

Köşk'te 'yükseköğrenim' sistemi toplantısı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Çankaya Sofrası'nda yeni yükseköğretim sistemiyle ilgili görüş alışverişinde bulunacağı konukları ağırlayacak.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından alınan bilgiye göre, bugün gerçekleşecek toplantıya YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, Eskişehir Milletvekili ve Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen, TED Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Öktem Vardar, Bilkent Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Ali Doğramacı,  İstanbul Politikalar Merkezi Kurucu Direktörü Prof. Dr. Üstün Ergüder ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlhan Tekeli katılacak.

Bu arada, Cumhurbaşkanı Gül'ün yarın YÖK'ü ziyaret ederek, brifing alacağı da öğrenildi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.