banner

İstanbul'a dönüş çilesi başladı
Çanakkale ve Yalova üzerinden İstanbul'a dönenlerin yanı sıra Bolu Dağı'nda da yoğunluk nedeniyle trafikte aksama yaşanıyor.

Çanakkale Boğazı'nı kullanarak İstanbul ve Trakya yönüne giden tatilciler, Çanakkale'nin lapseki ilçesinde yoğunluk oluşturdu.

Bayram tatilini Ege ve Akdeniz yörelerindeki tatil merkezlerinde geçirip, dönüşe geçen tatilcilerin araçları, iskelelerde zaman zaman kuyruklar oluşturdu.

Yalova'da seferler artırıldı

Yalova üzerinden İstanbul'a giden tatilciler, Yalova Topçular Feribot İskelesi'nde yoğunluk oluşturdu.

Bolu Dağı'nda yoğunluk trafiği aksatıyor

Tatilcilerin dönüş yolculuğuna başlaması nedeniyle TEM Otoyolu Bolu Dağı geçişindeki 1. viyadük ile Gümüşova rampalarında İstanbul istikametine araç yoğunluğu yaşanıyor.

Ankara'nın "doğu kapısında" yoğunluk

kurban-bayrami">Kurban Bayramı ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı fırsat bilerek tatili evlerinden uzakta geçiren vatandaşların dönüş yolculuğuna başlaması nedeniyle ''başkentin Doğu Anadolu'ya açılan kapısı'' konumundaki Elmadağ mevkisinde araç yoğunluğu yaşanıyor.

Başkentin yaklaşık 45 ille bağlantısını sağlayan karayolunda trafik ve karayolları ekipleri önlemlerini artırdı.

Araç yoğunluğu artıyor

TEM Otoyolu Kocaeli geçişinde araç yoğunluğu nedeniyle ulaşımda aksamalar meydana geliyor.

Bayram tatilini evlerinden uzakta geçiren tatilcilerin dönüş yolculuğuna başlamasıyla TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu'nun İstanbul istikametinde uzun araç kuyrukları oluştu, otoyolun Gültepe mevkisindeki yoğunluk nedeniyle ulaşım zaman zaman durma noktasına geldi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.