banner

Akademik danışmanlık dersleri 92 merkezde başlıyor
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 'akademik danışmanlık' derslerini 17 Kasım'da vermeye başlayacak. Dersler yüz yüze, İktisat ve İşletme fakültesi öğrencileriyle 92 merkezde yapılacak.

Anadolu Üniversitesi'nin (AÜ) uzaktan eğitim veren Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakülteleri öğrencilerine yönelik yüz yüze ''Akademik Danışmanlık'' derslerinin Güz Dönemi 17 Kasım'da başlayacak.

AÜ Rektörlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, yüz yüze ''Akademik Danışmanlık'' derslerinin güz dönemi Muş hariç tüm illerin yanı sıra Antalya'nın Alanya, Balıkesir'in Bandırma ve Çanakkale'nin Biga, Bilecik'in Bozüyük, Kahramanmaraş'ın Elbistan, Aydın'ın Nazilli ilçelerinde ve KKTC olmak üzere 92 merkezde gerçekleştirilecek.

Öğrenciler, derslerin yapılacağı derslikleri, derslerin gün ve saatlerini bulundukları ildeki AÜ Açıköğretim Fakültesi Bürosuna başvurarak veya ''www.anadolu.edu.tr'' adresinde bulunan ''Açıköğretim'' başlığı altındaki ''Akademik Danışmanlık Hizmetleri'' bölümünü inceleyerek öğrenebilecek.

Öğrenciler, devam zorunluluğu bulunmayan matematik I, genel muhasebe I, iktisada giriş I, Osmanlı Türkçesine giriş I, eski Türk edebiyatına giriş, dönem sonu işlemleri, mikro iktisat, istatistik I, maliyet muhasebesi, Türk vergi sistemi, finansal yönetim I, İngilizce I derslerine kimliklerini göstererek hiçbir ücret ödemeksizin katılabilecek.

''Akademik Danışmanlık'' derslerinin 2012-2013 öğretim yılı güz dönemi 31 Ocak 2013'te son erecek.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.