banner

SSM, uzman yardımcısı alacak
Savunma Sanayii Müsteşarlığı'na (SSM) 8 uzman yardımcısı başvuruları bugün başlıyor, Başvurular 24 Aralık 2012 pazartesi gününe kadar yapılabilecek

SSM'nin internet sitesinden yapılan duyuruda, endüstri mühendisliği mezunları arasından 5, kimya mühendisliği mezunları arasından 1 ve fizik mühendisliği mezunları arasından 2 kişi olmak üzere 8 uzman yardımcısı alınacağı bildirildi.

Duyuruya göre, Savunma Sanayii Uzman Yardımcılığı giriş sınavı için başvurular bugün başlayacak ve 24 Aralık 2012 Pazartesi günü saat 18.00'e kadar yapılabilecek. Başvurular, Müsteşarlığın internet sayfası üzerinden (www.ssm.gov.tr) veya Savunma Sanayii Müsteşarlığı Personel ve Eğitim Daire Başkanlığı İnönü Bulvarı, Kirazlıdere Mevkii, Süleyman Emin Caddesi 6/7 Bahçelievler - Ankara adresine şahsen yapılacak.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.