banner

Ak Parti’den sahte Milli Eğitim Bakanı açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Hüseyin Çelik, Twitter adresinden yeni Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı için açılan sahte hesaptan atılan tweetlere yanıt verdi.

7 binden fazla takipçisi bulunan ve profilinde ''Fake Milli Eğitim Bakanı, bu hesap gayri resmi'' yazan yeni Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı adına açılan sahte Twitter hesabından bugün ''Hüseyin geçen hafta Şubat Ataması için geleyim, konuşalım dedi. Ne Hüseyin'den ne de bizim otlu peynirden bir haber var'' şeklinde bir tweet atıldı.

Sahte Nabi Avcı'nın bu tweetine Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü Hüseyin Çelik, Twitter adresinden yanıt verdi. Çelik, Twitter hesabında şu açıklamayı yaptı:

''Sayın Nabi Avcı adına açılmış sahte bir Tweeter hesabı var, oradan benim de adım geçen abuk sabuk tweetler atılıyor. Lütfen ciddiye alınmasın.''
Kabine değişikliğinde gündeme gelmişti

Mini kabine değişikliğiyle Nabi Avcı Milli Eğitim Bakanı olduğunda @MEBNabiAvci kullanıcı isimli sahte hesap, Avcı'nın daha önce çekilmiş bir fotoğrafı eşliğinde yazdığı, “Sabah tarhana alıyordum pazardan akşamına bakan oldum. Türkiye'miz fırsatlar ülkesi,umutsuz olmayın” gibi esprili tweet’leriyle günün konusu olmuştu.

(kaynak hürriyet)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.