banner

Sezen Aksu öğrenciler için konser verdi
Ankara’da Sezen Aksu burslu öğrenciler için konser verdi.Minik Serçe konserde sevilen şarkılarını seslendirdi.

Video için tıklayın

sezen aksu'dan eğitime destekTürk Eğitim Deneği'nin organize ettiği "10 Bin Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye" projesine destek için ATO Congresium'da düzenlenen konsere, Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Aksu, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Konser öncesinde TED okullarında okuyan öğrenciler duygularını konuklarla paylaştı. Öğrencilerin konuşmalarının ardından bir konuşma yapan Türk Eğitim Derneği Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, "Bu ülke hepimizin. Bu ülkeyi hepimiz çağımızdan fazla seviyoruz. Bu ülkenin geleceğine hizmet etmeyi her şeyden önce bir hizmet olarak görüyoruz" dedi. "Hepimizin isteği bu ülkeyi ileri götürmek" diyen Pehlivanoğlu, "Hiçbir maliyetin bir ülkenin geleceğinden daha pahalı olamaz. Siyasiler, neslimizle ilgili karar verirken çok iyi düşünün" dedi.

Konuşma ve tanıtımların ardından sahneye ünlü Piyanist Fahri Atakoğlu'nun eşliğinde Sezen Aksu çıktı. Minik Serçe'nin "10 Bin Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye" projesi için verdiği konserin gelirleri eğitime destek için kullanılacak.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.