banner

Haliç Koleji TEOG başarısını ödüllendiriyor
TEOG sınavı 25-26 Kasım tarihlerinde yapılacak. Hafta içi her gün TEOG sınavına hazırlık ve etüt programı uygulayan Haliç Koleji, TEOG deneme sınavlarına düzenli katılım gösteren 8. sınıf öğrencilerine de burs imkanı sunuyor.

halic kolejiMilli Eğitim Bakanlığı, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında 8. sınıf öğrencilerinin katılacağı merkezi ortak sınav tarihlerini belirledi. 1. dönem ortak sınavları 25 ve 26 Kasım 2015, mazeret sınavları ise 12 ve 13 Aralık 2015'te yapılacak.

Öğrencilerine ders programının dışında, hafta içi her gün TEOG sınavına hazırlık ve etüt programı uygulayan Haliç Koleji, ayrıca tüm yıl boyunca ücretsiz olarak düzenlediği TEOG deneme sınavlarına düzenli katılım gösteren 8. sınıf öğrencilerine de burs imkanı sunuyor.

Farkındalık ve beceriyi merkeze alan özgün eğitim anlayışıyla sınav ve gelecek kaygısını ortadan kaldıran ve anaokulundan üniversiteye kadar öğrencisinin yanında olan Haliç Koleji, anaokulundan itibaren native speaker öğretmenler ile eğitim veriyor, bilim, sanat ve spora ilgili olduğu kadar yabancı dili de etkin kullanabilen bireyler yetiştiriyor.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.