banner

Mektebim’in bursluluk sınavına 20 binin üzerinde katılım
Ülke genelinde 35 kampüsü bulunan Mektebim Okulları’nın 103 okulunda eş zamanlı düzenlediği bursluluk sınavına, öğrenci ve veliler yoğun ilgi gösterdi.
mektebim_burs20 binin üzerinde öğrencinin katıldığı sınavların sonucu Cuma günü saat 17.00’de açıklanacak. Web sitesi ve sosyal medya üzerinden ilan edilecek sonuçlar sonrasında 1000 öğrenci %100 eğitim bursu ile Mektebim’li olacak. 3. sınıftan 11. sınıfa kadar farklı yaş guruplarından ve okullardan sınava katılan öğrenciler, başarı sıralamalarına göre bursların sahibi olacak. Hafta sonu tamamlanan sınavlarda öğrenciler başarı durumlarını belirlerken, veliler de farklı etkinliklere katılma imkanı buldu. Mektebim Okulları Bölüm Başkanlıkları, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Biriminin ortak düzenlediği Yaşam Boyu Gelişim seminerleri iki tam gün devam etti. İstanbul, Adana, İzmir, Tekirdağ, Balıkesir, Yalova, Yozgat ve Ankara’da bulunan kampüslerde düzenlenen etkinliklerde öğrenciler sınav heyecanını yaşarken velilerde Ergenlik, Çocuk Gelişimi, Etkili İletişim ve benzeri konularda seminerlere katılarak sertifika sahibi oldular.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.